Transport i Spedycja

 

Od połowy lat 90-tych tabor spółki był systematycznie rozbudowywany i modernizowany tak, aby jak najlepiej spełniał wysokie wymagania rynku. W chwili obecnej dysponujemy nowoczesnymi i ekologicznymi ciągnikami siodłowymi, plandekami oraz wyspecjalizowanymi cysternami do przewozu płynnych produktów chemicznych, spełniającymi wszystkie niezbędne wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

Firma posiada europejską licencję pozwalającą na wykonywanie przewozów międzynarodowych własnymi zestawami transportowymi, oraz zezwolenie na transport odpadów.

Dysponujemy taborem:

  • ciągniki siodłowe Volvo i Renault 

  • naczepy plandekowe o wymiarach (dł. x szer. x wys.) 13,60 x 2,48 x 2,70m, ładowności 24 t oraz objętości ładunkowej 91 m3 (33 europalety),

  • cysterny chemiczne, izolowane o objętości ładunkowej 32,6 m 3 (24 t).

 

Nasz tabor jest serwisowany w autoryzowanych punktach Volvo i Renault.

Wszystkie pojazdy posiadają uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych według konwencji ADR. Przewozy wykonujemy zgodnie z Konwencją Międzynarodowego Przewozu Towarów CMR. Wszyscy kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych.

magnum2

Zakres usług naszej firmy jest dodatkowo poszerzony o współpracę z wieloma przewoźnikami. Dzięki temu dysponujemy samochodami o ładowności od 1,5 - 24t. Dokonujemy zarówno przewozów całopojazdowych jak i częściowych. Posiadamy ubezpieczenia OC Przewoźnika i OC Spedytora do wysokości 300 000 USD.

 

Gwarantujemy:

- szerokie kontakty
- sprawną organizację pracy
- wieloletnie doświadczenie spedytorów

Preferowane kierunki:

- Europa zachodnia
- Europa południowa